Інформація про доставку

Продукцію нашого магазина можна замовити он-лайн 24/7. Якщо виникають запитання по замовленню та наявності продукції, телефонуйте (з 10,00 до 20,00) або пишіть на Вайбер (+380504000420, +380503023320, +380661891848). Ми з радістю надамо відповіді на всі запитання.

Інформація про доставку.

Ми відправляємо замовлення Новою Поштою, Укрпоштою і Делівері.

    Компанія Нова Пошта доставить замовлення в будь яку точку нашої Країни. Ви можете отримати замовлення у відділенні Нової Пошти або замовити адресну доставку. Серед всіх варіантів доставки, доставка Новою Поштою сама швидша, але й найдорожча.

    Компанія Укрпошта доставить замовлення як в міста так і села нашої країни. Серед плюсів доставки Укрпоштою виділяється конкурентна ціна на послуги, що значно нижча за інші поштові служби. Також Укрпошта вміє дивувати швидкістю доставки, інколи замовлення доставляються наступного дня після відправлення.

    Габаритні вантажі, наприклад мангали, також відправляємо логістичною компанією Делівері. Послуги на відправку габаритних вантажів дешевші чим у компанії Нова пошта.

Замовлення відправляються після авансу або повної оплати!

При отриманні замовлення, особливо крихкого товару, ОБОВЯЗКОВО! провіряйте цілісність упаковки та продукції. При пошкодженні обов'яково телефонуйте нам та оформлюйте акт пошкодження продукції у поштовому відділенні, в іншому випадку ми не можемо гарантувати вирішення спору на вашу користь.

LIFECOMFORT - живіть з комфортом